free site templates

Alaçatı'nın eşsiz büyüsünü mutlaka yaşayın...

Alaçatı’nın merkezine yürüme mesafesinde, merkezin kalabalığından ve gürültüsünden bir o kadar uzakta…

Hoşgeldiniz,

Bir aile işletmesi olan Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel 2011 yılının Temmuz ayında hizmete girmiştir. Ege'nin en güzel beldesi Alaçatı'nın merkezine beş dakika yürüme mesafesinde, ünlü Alaçatı pazar yerine 50 metre, sörf alanlarına ise 2 km uzaklıktadır. Yıkılan asırlık binalardan toplanmış taşlarla, eski Alaçatı evlerinin geleneksel mimari dokusuna ve otantik yapısına uygun olarak inşa edilmiştir.

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otelde odalar, birbirinden farklı olarak oyma mobilyalarla döşenmiş, oda kapılarından avlusuna kadar ahşap işçiliğinin en güzel örnekleri yaşatılmıştır. Doğal taşlarla döşenmiş olan iç mekan zeminleri ve banyolar ise taş ustalığı örneğidir. Bir buçuk dönümlük geniş bahçemizde ve avlumuzda ferahlığın ve sessizliğin keyfini sürebilirsiniz.

Ege Bölgesine ve Alaçatı'ya özel zengin kahvaltılıklarımızın ve organik bahçemizden toplanmış domateslerimizin, yeşilliklerimizin tatlarına bakabilirsiniz. Kasvetli kış aylarında yalnız kalmak ya da sevdiklerinizle baş başa olmak isterseniz Alaçatı'da adresiniz Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel olabilir. Gürül gürül yanan şömine , sıcak şarap ve sucuk ekmek...


Hepsi ve daha fazlası eviniz kadar rahat, aileniz kadar sıcak bir ortamda sizleri Dört Mevsim Alaçatı Butik Otelde beklemektedir.

Tanışmak dileği ile,

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Ailesi

Adres

12055 Sk. No:26 35930 Alaçatı Çeşme - İzmir


İletişim 

Email: info@dortmevsimalacati.com
Tel   : 0.232.716 99 67
Gsm: 0.532.541 57 47

Linkler

Alaçatı Butik Oteller
Alaçatı Oteller
Alaçatı Pansiyonlar

Bize Yazın

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otelimiz hakkında tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.